RobotElektro
Reklama
Arduinotech e-shop
Reklama
Postav Robota
Reklama

Inzerce

 

Máte přebytečný modul, který byste rádi prodali?
Nemůžete sehnat starou součástku, kterou nutně potřebujete?
Hledáte nového kolegu?
Máte projekt s kterým potřebujete pomoc?
Umíte programovat, znáte návrh elektronických obvodů a chcete nabídnout své dovednosti?

 
Pokud zní odpověď alespoň na jednu otázku “ANO”, tak neváhejte a vložte inzerát na naší stránku, kde oslovíte návštěvníky, kteří se zaměřují na elektroniku, programování a bastlení.
 
 
 

PŘIDAT NOVOU NABÍDKU / POPTÁVKU

 
Zboží / Materiál

 

NABÍDKY

POPTÁVKY

Všechny nabídky Zboží / Materiál Zboží / Materiál Zboží / Materiál Všechny nabídky Zboží / Materiál Zboží / Materiál Zboží / Materiál

 

Poslední nabídky

Poslední poptávky

 

Dobrý den, hledám programátora který by implementoval USB převodník (VDRIVE3) do stávající aplikace na jádře ATmega1284. Převodník komunikuje s MCU po SPI. Případně je možné na doporučení změnit hw převodníku, na tomto konkrétním netrvám. (more…)

V R&D centru na Stodůlkách se věnujeme průmyslové a železniční automatizaci a náš tým hledá šikovného člověka, kterého by zajímala oblast HW pro výkonovou elektroniku (600V+). Náplní téhle pozice by byla práce na výkonové části produktů SINAMICS, SIMODRIVE, MASTERDRIVES, design el.obvodů, příprava testování a technické dokumentace. (more…)

Prodám demo kit a zobrazovací komponenty EADOG výrobce Electronic Assembly. Jedná se o komponenty, které jsem před nějakou dobou zakoupil pro realizaci projektu svého zákazníka. Zákazník ale následně změnil zadání, takže mi tyto prvky zůstaly. (more…)

 
No posts found.