Reklama
Reklama
Solidustech
Reklama
Postav Robota
Reklama

Informace

Zajímají Vás novinky ze světa elektroniky, programování a bastlení? Zde najdete seznam novinek internetových stránek, které se zabývají právě těmito obory. Samozřejmě zde nenaleznete celý obsah všech spolupracujících internetových stránek, protože by se jednalo o velké množství článků. Proto jsme při založení tohoto webu vzali vždy jen posledních pět příspěvků a nyní přidáváme vždy nové články. Snad se Vám tento web bude líbit a budete se rádi vracet.
 
Chcete zařadit Váš web do našeho seznamu odkazů nebo ho chcete zařadit mezi spolupracující weby? Pořádáte nějakou akci, nebo soutěž? Neváhejte a kontaktujte nás!
 
 
KONTAKTY
E-mail: info(zav)rajbastliru.cz
Facebook: https://www.facebook.com/rajbastliru
 
Pokud máte zájem o umístění reklamního banneru na webu rajbastliru.cz, tak bližší informace naleznete ZDE
 
 
Zásady ochrany osobních údajů
 
Aby náš web mohl dobře fungovat, tak musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto webu je Ing. Martin Tajč, IČ: 04567200, se sídlem Joštova 793, Židlochovice, e-mail: info(zav)rajbastliru.cz a externí daňová účetní.
 
Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:
Prodej reklamních ploch, inzerce a vkládání vlastních informací.
 
Abychom mohli prodávat reklamní bannery, tak zpracováváme vaše jméno a příjmení, adresu, IČ, DIČ, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu a parametry objednané reklamy.
 
Pro možnost potvrzení vložení uživatelské inzerce anebo vlastní informace musíme zpracovávat váš email.