Reklama
Reklama
Solidustech
Reklama
Postav Robota
Reklama

Weby

 

MCU

www.mcu.cz
Zařazení: Elektronika, mikrokontroléry, fórum, novinky
Popis: Na webu mcu.cz naleznete množství zajímavostí z oblasti elektroniky a programování mikrokontrolérů. Zveřejněné články obsahují čtenářské návody, novinky z mnoha oblastí, ale také i představení nových elektronických součástek. Velkou část webu tvoří také uživatelské fórum a velmi užitečný “Chatbox”.
 
MCU homepage
 
 

RoboDoupě

www.robodoupe.cz
Zařazení: Robotika, elektronika, mikrokontroléry, fórum, novinky
Popis: RoboDoupě, jak již název napovídá, se zaměřuje na robotiku, elektroniku, programování mikrokontrolérů, ale také na mechaniku. Na webu naleznete velké množství článků, které jsou zaměřené na teoretické vysvětlení dané problematiky, ale také velké množství konstrukcí a velmi cenných rad, o kterých můžete mimo jiné diskutovat třeba na fóru. Za zmínku jistě také stojí robotické akce, o jejichž pořádání se dozvíte právě tomto webu. Obsah tohoto webu se velmi rychle rozrůstá, čehož jste si mohli všimnout i na našich stránkách.
 
RoboDoupě homepage
 
 

MikroZONE

www.mikrozone.cz
Zařazení: Mikrokontroléry, elektronika, fórum, novinky
Popis: Slovenská internetová stránka mikrozone.sk obsahuje nepřeberné množství informací o nových mikrokontrolérech, elektronických součástkách a o aktuálním dění v oboru. Web také obsahuje mnoho čtenářských konstrukcí a samozřejmostí je diskuzní fórum a pro rychlou komunikaci lze využít “Kecátko”. Za zmínku zajisté stojí “Bleskovky”, které informují krátce o aktuálních novinkách.
 
MikroZONE homepage
 
 

Arduino

www.arduino.cz
Zařazení: Arduino, mikrokontroléry, fórum, novinky
Popis: Pokud jste nadšenci do Arduina, tak je tento web přímo pro vás. Na arduino.cz naleznete velmi zajímavé aplikace, tutoriály a články zaměřené právě na platformu Arduino. Na této stránce je také diskuzní fórum. Pokud si chcete udržet přehled o Arduino novinkách v ČR, ale i ve světě, tak tento web rozhodně stojí za návštěvu.
 
Arduino homepage
 
 

Blog Petra Kubáče

www.petr-kubac.blog.cz
Zařazení: Elektronika, robotika, mikrokontroléry, ostatní, novinky
Popis: Na blogu Petra Kubáče naleznete mnoho informací o elektronice (v kategoriích “Vidlákovo Elektro” a “Elektro”), robotice, počítačích atd. Na své si přijdou také zájemci o chemii a přírodu a další vědní obory. Díky tomu, že se jedná o blog, tak zde naleznete také osobní názory autora na aktuální dění ve světě.
 
Blog Petra Kubáče homepage
 
 

Arduinotech

www.arduinotech.cz
Zařazení: Arduino, mikrokontroléry, moduly, novinky
Popis: Další z webů, který se zaměřuje na platformu Arduino. Naleznete zde mnoho praktických návodů a zapojení. Na webu naleznete například tutoriály na GSM a IoT. Pokud byste potřebovali doplnit některý z použitých modulů, tak můžete využít přímo e-shop, který tento web nabízí.
 
Arduinotech homepage
 
 

Tajned

www.tajned.cz
Zařazení: Mikrokontroléry, elektronika, programování C#, Eagle
Popis: Na tajned.cz naleznete články, které se zaměřují převážně na mikrokontroléry AVR, tipy v programovacím jazyku C#, elektroniku a návrh plošných spojů v programu Eagle. Mimo to můžete z webu stáhnout pár grafických komponent, nebo třeba některý z ukázkových softwarů.
 
Tajned homepage
 
 

Chiptron

www.chiptron.petus.cz
Zařazení: Mikrokontroléry, elektronika, programování, vývojové prostředky, fórum
Popis: Chiptron.cz se zaměřuje na novinky a návody převážně v oblasti mikrokontrolérů. Naleznete zde popis nových vývojových prostředků, novinky z oboru a mnoho jiných zajímavostí. Dále můžete navštívit diskuzní fórum nebo třeba bazar.
 
Chiptron homepage
 
 

uCSimply

www.ucsimply.cz
Zařazení: Mikrokontroléry, vývojové prostředky, fórum
Popis: Internetová stránka ucsimply.cz je plná návodů na použití moderních mikrokontrolérů. Návody jsou často spojeny s vývojovými deskami, které lze pořídit přímo ve vlastním e-shopu. Pokud byste měli nějaký dotaz z oblastí, na které se web zaměřuje, tak lze využít diskuzní fórum.
 
uC Simply homepage
 
 

Elektroráj

www.elektroraj.cz
Zařazení: Mikrokontroléry, vývojové prostředky
Popis: Pokud hledáte zajímavosti z elektroniky, jako jsou stavebnice, různé tipy k nákupu, nebo novinky z oblasti vývojových prostředků a spotřební elektroniky, tak rozhodně navštivte tento web. Dále zde naleznete mnoho zajímavých článků, které vám vysvětlí základní elektronické principy.
 
Elektroráj homepage
 
 
ZOBRAZIT DALŠÍ WEBY >>>