Reklama
Reklama
Solidustech
Reklama
Postav Robota
Reklama

Weby 2

 

Paja-trb

www.paja-trb.cz
Zařazení: Mikrokontroléry, konstrukce, Eagle
Popis: Tento web je zaměřen především na praktické konstrukce a návrh plošných spojů v programu Eagle. Mezi publikovanými konstrukcemi si vybere jak méně zkušený elektronik, tak i profesionál v oboru. Možná jste o tomto webu slyšeli i díky kvalitním knihovnám součástek do programu Eagle, které jsou zde ke stažení zdarma.
 
Paja-trb homepage
 
 

8bitu

www.8bitu.cz
Zařazení: Elektronika, mikrokontroléry, konstrukce
Popis: Web 8bitu.cz se zaměřuje na základy analogové elektroniky, mikrokontroléry PIC, silnoproud apod. Na této stránce lez stáhnout mnoho knihoven do programu Eagle, nebo třeba program DSE, který autoři webu neustále rozšiřují.
 
8bitu homepage
 
 

Elektronika

www.elektronika.kvalitne.cz
Zařazení: Elektronika, mikrokontroléry, konstrukce
Popis: Web elektronika.kvalitne.cz je plná elektronických konstrukcí, které pokrývají celé spektrum elektroniky od vysokého napětí až po vysílací techniku, přes mikrokontroléry, hradlová pole apod. Naleznete zde také množství programů ke stažení a zajímavých návodů.
 
Elektronika homepage
 
 

Projectik

www.projectik.eu
Zařazení: Mikrokontroléry, programování
Popis: Stránka projectik.eu je dalším zástupcem slovenské elektronické a programátorské scény. Web je zaměřen na programování C#, C++ apod., ale naleznete zde také články zaměřené na mikrokontroléry AVR a ARM. Na webu naleznete i diskuzní fórum.
 
Projectik homepage
 
 

Do It Wireless

www.doitwireless.com
Zařazení: Vývojové prostředky, programování
Popis: Internetová stránka doitwireless.com je plná návodů, novinek, soutěží a prostě všeho týkající se bezdrátových modulů firmy IQRF. Tento web je psán v anglickém jazyce, což lze brát jako dobrou přípravu do světa vývoje, protože každého profesionálního vývojáře čeká především dokumentace v anglickém jazyce. Na této stránce jsou také umístěny zajímavé věci ke stažení pro práci s bezdrátovými moduly firmy IQRF.
 
Do It Wireless homepage
 
 

Belza

www.belza.cz
Zařazení: Konstrukce, elektronika
Popis: Web, který je zaměřen především na elektronické konstrukce. Jednotlivé konstrukce jsou přehledně dělené do kategorií: Audio, PC doplňky, Magnetofony, Nabíječe a vybíječe, Přijímače a vysílače, Svícení a blikání, Různé, Měřicí přístroje a testery, Hračky a Info.
 
Belza homepage
 
 

Pablox

www.pablox.net
Zařazení: Konstrukce, elektronika
Popis: Na internetové stránce pablox.net jsou umístěné elektronické konstrukce z mnoha odvětví elektroniky. Autor se zaměřuje na audio techniku, měřící techniku, VF techniku a různé světelné blikátka apod. Web obsahuje také různé rady a návody v oboru.
 
Pablox homepage
 
 

LUBOSS17

www.lubosweb.php5.sk
Zařazení: Mikrokontroléry, konstrukce
Popis: Slovenská internetová stránka lubosweb.php5.sk obsahuje zajímavé konstrukce, návody pro mikrokontroléry AVR a také možnost stažení některý z publikovaných softwarů.
 
Luboss17 homepage
 
 

Elektrokoutek

www.elektrokoutek.cz
Zařazení: Konstrukce, elektronika
Popis: Na webu elektrokoutek.cz naleznete množství zajímavých elektronických schémat a videí s ukázkou funkce. Jednotlivé elektronické schémata jsou přehledně dělena podle kategorií.
 
Elektrokoutek homepage
 
 

Bastl

www.bastl.sk
Zařazení: Konstrukce, elektronika
Popis: Slovenský web bastl.sk je zaměřen na bastlení a všeho kolem. Na webu najdete články o 3D tiskárně, výrobě plošných spojů, ale také například články o mikrokontroléru MSP430. Zvlášť zajímavá rubrika je “Pitevňa”, kde nahlédnete pod pokličku elektronickým zařízením. Na webu jsou například také recenze, úvahy a další zajímavé kategorie.
 
Bastl homepage
 
 
<<< ZOBRAZIT PŘEDCHOZÍ WEBY